таг: патики

Едни врвки се, па и тие Кинези подобро од нас ќе ги врзуваат

Ич да не ви биде глупо, никој не е стигнат до овие лекции, а некои не изгледаат ни како некогаш да ќе ги пројдеме. Повеќе

Како и со што се чистат патики
Кинеската престолнина на фејк патики

Пред некое време во обид за внесување во Њу Џерси беше запленета пратка од 300.000 пара лажни Најк патики, со вкупна вредност од околу 73 милиони долари. Официјално никој не знае од каде се патиките, неофицијално сите знаат дека се од кинески Путиан. Повеќе

Водич за купување патики за трчање
Дизајнерката на Најк што премина на Јутјуб за да ве образува за патики
Најк направи модел на патики „Шербет“, а и така изгледа
Бунтот на размазените

Откако компанијата New Balance го поздрави доаѓањето на Трамп, сопственици на нивни патики почнале театрално да ги горат и по интернет да ги шират таквите револуционерни фотографии. Некои модели на New Balance чинат и преку 500 долари. Повеќе

Најважното видео што ќе го изгледате денес

Рамо до рамо со глобалните мистерии Атлантида, летот МХ370, како може да ја викаат пастрмајлија ако нема пастрма, Бермудски триаголник, опстојува една нејаснотија која само благодарејќи на вашите силни живци до сега не ве извадила од кожа - за што е тоа едно екстра дупче за врвки на вашата патика? Повеќе

Тинејџер на Манчестер Сити остана без патики од 20.000 фунти

Во куќата на Брендон Баркер влегле крадци кои се фатиле за големата и скапа пасија на фудбалерот кој е најголема ѕвезда во академијата на Етихад. Повеќе