таг: порно ѕвезда

Светската шампионка во гимнастика која отиде во порно индустријата

На почетокот на 2000-те години, холандската гимнастика била посилна од кога и да е. Главна ѕвезда на овој спорт во Холандија беше Верона ван де Лер - светска шампионка и повеќекратен освојувач на медали на европските првенства. Повеќе

Под Лас Вегас најдоа порно ѕвезда

Екипа што снима документарец за системот тунели под Лас Вегас, во своето талкање по ходниците меѓу бездомната популација ја открива Џени Ли, се уште високо рангирана порно ѕвезда за која сите до сега мислеа дека се има повлечено и живее комотен живот некаде низ САД. Повеќе

Порно-ѕвездата на Трамп на гости кај Џими Кимел

По повод првиот говор на Трамп за состојбата на нацијата, Џими Кимел како своја главна гостинка ја закажа Сторми Даниелс, порно-ѕвездата кој можеби земала 130.000 долари од Трамп за да молчи за една средба која можеби ја имала со сегашниот американски претседател пред неколку години. Повеќе

Германски фудбалски клуб договори спонзорство со порно актерка

Фудбалерите ќе носат дресови со нејзиното име, а инаку нема детали за тоа кои ќе бидат нејзините обврски спрема клубот и фудбалерите и дали е можно некое изненадување во случај на трофеј. Повеќе

Подемот на порно ѕвездата во вечно срамежливата Индија

Четири години по ред најгуглана личност во Индија е Сани Леоне, истата која десет години по ред е една од најактивните девојки во американската порно индустрија. Ќерката на индиски имигранти во Канада, одлучи да се врати во Индија за да започне филмска кариера во Боливуд, каде дури и бакнувањето пред камера претставува табу. Повеќе