Како што го крстил махерот, така го објавуваме, како тикет за мерак. Без разлика дали е навивач на Јунајтед или не, стварно е мераклиски да закачиш вакви квоти. Повеќе

Махер и малер на колото
Малер на колото за 424.000 денари
Малер на колото
Леле мајко каков малер за 4,2 милиони денари

Царот си одбрал поштено само три утакмици, ама како баш овие само тој си знае. X-X 3+ е ултра тешко за фаќање, а тој фатил две и пол. Барнсли - Бристол Сити му завршува 2:2 и тоа со израмнување на домаќинот во 94-та минута. Каде е проблемот? Гостиве воделе 0:1 на полувреме со погодок во 43-та минута. Повеќе

Малер на колото за 109.000 денари
Махериште на колото за 255.000 со Елмас прв стрелец

Ја фаќа Словачка – Велс нерешено и Казахстан – Кипар ГГ3+ од кои секој би избегал во билтен. Но вистинската мајсторија лежи во тоа што го намирисал првиот стрелец на Македонија – Словенија, за потоа да го посака и среќа со пеналот во 94-та минута за добивка од преку 4.000 евра. Мераци. Повеќе