Кец у два

Малер на колото за кој како да ви кажеме

Немаме тука тикет со спектакуларна добивка, ама имаме малерај до сега невиден во Офсајд. Обрнете внимание на последната утакмица. Играл во живо еден, значи САМО еден гол да падне у прво и паѓаат 10, сите во второ полувреме. Неверојатно. Повеќе

Малер на колото за 415.000 денари
За малце махер, бидна малер па махер

Имаме писмо на читателот Мирослав кој ден после корекцијата на Евровизија со гласовите од Белорусија сфаќа дека се офајдил. Правдата е задоволена и за Тамара и за Мирослав. Повеќе

Махериште на колото во ЛШ за 52.650 евра

Македонец од Австрија ни праќа ваков тикет: Ливерпул – Барселона точен резултат 4:0 и Ајакс – Тотенхем кец у два. Влог 10 евра – добивка 17.550 евра со тоа што три пати го уплатил тикетот. Океј? Повеќе

Махериште на колото кој треба да си го урами тикетот
Махер на колото со точен резултат во ЛШ
Махер на колото кој ја фати цела ЛШ и ЛЕ
Малер на колото за 450.000 денари

Гаѓа 24 утакмици и го заебува само Блекбурн - Стоук 2+. Во 14-ма минута резултат е 0:1, на крај на прво Бојан Кркиќ промашува пенал и не паѓа втор гол.. Па да не се немало милост мајко му стара. Повеќе