таг: девојки

Роналдо - фудбалска ѕвезда со 3 жени и преку 200 љубовници

Од срамежливо и не баш симпатично дете кое не ги привлекувало девојките, Феноменот стана еден од најголемите плејбој фаци во градот на модата. А како поинаку кога се дружел со Бобо Виери. Повеќе

Кога наши девојки ќе искинат на тема фудбал

На толку публика, камери, светло и адреналин, па и Вучиќ во позадина за Дешамп да ти дава асоцијација шампањ, треба одлична концентрација и одлично знаење за да не ја оплескаш. Девојкиве сериозно пратат фудбал. Повеќе

Главните навивачки на Европското 2016

Најубавите моменти не се на теренот, туку на трибините во Франција од каде девојките и сопругите на фудбалерите ги гледаат натпреварите во живо. Повеќе

Си знае човекот
Ода за девојките кои читаат

Има така денови кога ти е мило што си го вклучил компјутерот. Бидејќи си налетал на нешто вакво. Повеќе

И Џејмс Бонд не сака цицлести
Среќен роденмесец

Цицки, нецицки, цицки, нецицки, цицки, нецицки. Нецицки. Жална вест за оние кои носат градници над тројка. Аут сте. Барем според Џејмс Бонд. Повеќе