таг: кевин харт

Кевин Харт, 2 месеца по сообраќајката
Кевин Харт на 2-ри април ќе има нов стенд-ап на Нетфликс
Има зошто сега никој не сака да ги води Оскарите

По целиот „ти текнува што збореше пред 10 години“ скандал со Кевин Харт и неговото откажување од водител на Оскарите, американската филмска академија се уште нема најдено човек за церемонијата во февруари. Повеќе

На Кевин Харт му го одземаа водењето Оскари заради „анти-геј вицови“ од пред 10 години

Во средата попладнето Кевин Харт објави дека го избрале да биде водител на Оскарите 2019. Во четвртокот вечерта, беше објавено дека тој се повлекол. Повеќе

Кевин Харт објаснува сè што треба да знаете за Дејв Шапел
Кевин Харт удри на вежбање со другари

Видеата направени се исклучиво за Јутјуб каналот на Харт, и правени се со цела сила на серија со која би се гордеела која било водечка американска телевизија. Повеќе

Сумо борење, Конан против Кевин Харт
Кевин Харт, Блејк Грифин и кади полни мраз
Кевин Харт удри на Двејн Џонсон, и обратно