таг: махер на колото

Махер на колото со три и малер со четири тикети
И ти ли ги сони точен резултат?
Махер на колото кој и двете ги сони 0:0

Оваа рубрика обично оди во понеделник и петок, ама оди стрпи се да те видам до петок. Сите се чудевме на синоќешните резултати од ЛШ, освен Бранислав и Бобан. Па добро бе како успеавте вака да ги трефнете? Повеќе

Махер на колото за 100.000 денари
Махери на колото
Махер на колото
Оди лечи се со тикетов

Манчестер Сити синоќа се иживуваше со третолигашот Бартон, му излезе со прв состав во полуфинале од Лига Куп и го демолираше со 9:0. Го имаме махерот на колото (ова на колото е премалку, ама не ставаме на сезоната ради малата добивка). Веројатно никаде на друго место на планетава немало ваква уплата. Повеќе

Махер на колото
Типувач од Велес се офајди за 4.000 евра!

Со предвидување на 3 гостински победи и голови во мечевите меѓу Џенова-Парма, Реус Депортиу-Гранада и Академика-Есторил во неделата, типувач од Велес си обезбеди 247 пати поголема добивка од влогот т.е. со 1 000 денари заработи над 4 000 евра. Повеќе