таг: балсамико

Сте пробале ли да ставивте бибер на јагоди?
Актуелно!

Има фуд трендови кои не се поднесуваат но ова, колку и да звучи блесаво, не е лошо. Дали она што му е босилекот на патлиџанот или циметот на сутлијашот, наскоро ќе им стане црниот бибер на јагодите?                 Повеќе