таг: исмаили дос сантос

Дриблингот на сезоната во Лига на шампиони

Ако синоќа не ја гледавте Рома - Шахтјор, тогаш бидете сигурни дека сте го испуштиле мадафака потегот на сезоната во елитното натпреварување. Го направи Бразилецот Исмаили Дос Сантос, а еден навивач искоментира под видеото: Мене ме боли колено кога го гледам ова. Повеќе