таг: белерин

Додека викаа птичка, им влета омилениот фудбалер на Арсенал

Навивачи на Арсенал во Лос Анџелес прават заедничка фотографија и во еден момент им се уфрлува стандардниот десен бек на „топџиите“, шпанскиот репрезентативец Белерин. Повеќе