таг: антон заболотни

Шпицот на Зенит и смеата на тренинг

Фудбалерите на руски Зенит во одлично расположение го чекаат реваншот со Фенербахче во Лига Европа каде ќе бркаат негатива од еден гол. За забава е задолжен џинот Антон Заболотни кој се препна од една сталка на тренинг. Повеќе