Кец у два

Махери на колото на Лига на шампиони
Сане му должи 34.200 евра на малерот на сезоната

Обложувач во Дизелдорф синоќа уплатил тикет со два точни резултати: Баер Леверкузен - Атлетико Мадрид 2:4 и Манчестер Сити - Монако 4:3, но во 82 минута Сане на Етихад ги постави конечните 5:3, а малериштево само тој си знае како му било. Повеќе

Махер и малер на колото
Махериште на колото за 500.000 денари
Малер на колото
Махер на колото за 140.000 само на НБА
Најлудиот сингл уплатен на дербито во Италија

За ваков тикет човек или треба да има многу пари на кои не знае што да им прави или да е богат коцкар во душа на кој веќе му се здосадило да оди во казино, па свртел на фудбал. А можеби се работи за нешто трето. Повеќе

Февруарски Типстер со капче, USB и пиво

Во тек е битката за вториот месец во годината на Типстер со стандардно три подароци за најдобрите тројца. Повеќе

Малер на колото за 200.000 со три утакмици